Wieczór autorski z Laurą Kozowską i Guzikiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie i – jednocześnie – lekcję świadomego życia!

 

Naszymi gośćmi będą:
pani Laura Kozowska – trenerka osobista, nauczycielka duchowa, autorka dwóch książek: “NIE MA TAKIEGO BAGNA Z KTÓREGO NIE DA SIĘ WYJŚĆ” i “ROZMOWY Z GUZIKIEM”;
oraz najmłodszy syn pani Laury – Guzik!

czwartek – 24 maja 2018
godz. 17.00

Wstęp wolny!

 


Kilka słów o autorce:

“Laura Kozowska, dziewczyna z lasu …a z puszczy dokładnie. Od dziecka z głową pełną marzeń. Lubiła dotykać…czuć ..każdy kawałek kory w lesie, każdy mech i porost. Zachwycała się biedronką, motylem i zachodem słońca nad lasem . Wrażliwa dusza …choć właśnie wtedy budziła w sobie ogromną siłę. Życie kształtowało ją na Gladiatora Życia …bo trochę tych bitew stoczyła. Zawsze wolała jednak las …i śpiew ptaków i ciszę …i tak jest do dzisiaj. Pisała od dziecka…na skrawkach papieru, na brzegach gazety …na liściach nawet …rysowała i pisała …swoje pierwsze myśli …wiersze …fraszki…opowiadania i bajki. Lubiła mówić do ludzi …zbierała dzieci i opowiadała …albo jako Harcerz, przy ognisku snuła opowieści. Później pędziła przez życie. marzyła o rodzinie ..dużej ..i domku na wsi …i kwiatach i ziołach w ogrodzie. Ma dzisiaj prawie 44 lata i 4 wspaniałych Synów. Których wychowała na dobrych Ludzi. Od 2 lat pisze bloga…dzisiaj ma ponad 5 mln wyświetleń …i czytany jest na całym Świecie.
W 2015 roku wydała książkę : NIE MA TAKIEGO BAGNA Z KTÓREGO NIE DA SIĘ WYJŚĆ . Premiera podczas The Way Ahead była spektakularnym sukcesem. W kwietniu 2016 wydała ROZMOWY Z GUZIKIEM. Nakład w 3 tygodnie zniknął. Jest bardzo pracowitym autorem, bo jeździ z walizką i najmłodszym Synem po Polsce i spotyka się z ludźmi. W 2015 roku ponad 60 wystąpień publicznych. Do dzisiaj 137 wystąpień publicznych. Były to wieczory autorskie, ale też i duże sceny na 600-800 osób. Były tez konferencje marketingowe, gdzie mówiła o Etyce w Biznesie.
Propagatorka dobrego życia, miłości i radości. Inspiruje ludzi do zmiany. Prowadzi warsztaty dla Kobiet i oprócz wiedzy z rozwoju osobistego uczy je piec placki, gotować rosół i …kobiecości …czyli jak być wymarzoną Partnerką w związku …i jak być Kobietą w dzisiejszym świecie.
Laura marzy o cichym ciepłym drewnianym domku w lesie, spokoju i ciszy , gdzie będzie mogła pisać, o zapachu jaśminu blisko domu i sosnach i brzozach tuż obok… Marzy o czyichś czcigodnych dłoniach, która pójdą z nią dalej przez życie i pięknej przyszłości dla swoich dzieci. A największe marzenie to sprawić, aby na całym świecie dzieci były jak najczęściej uśmiechnięte. Ma swój plan, którego nikomu nie wyjawi, ale zrealizuje do 2025 roku. Siła i piękno …w jednej kobiecie …a w środku bardzo wrażliwa dusza …kochająca odgłosy lasu….łąki …i trzepot skrzydeł motyli …”


więcej o autorce i jej książkach:
http://odwaznabyc.pl/inspirujaca-rozmowa-o-odwadze-i-sile-z-laura-kozowska/
http://zakupynaobcasach.pl/rozmowy-z-guzikiem-kolejna-ksiazka-laury/

Fotogaleria:

Może Ci się również spodoba