Kawiarenki językowe

Kawiarenki Językowe w Planecie 11 – sezon 2016/2017

z końcem maja 2017 zamykamy sezon 2016/2017 kawiarenek językowych w Planecie 11 🙂

>> KAWIARENKA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO czwartki, godz. 17.45-18.45 – sala konferencyjna
BRAK MIEJSC!
następne zajęcia: 25 maja

informacje: Kasia Tomaszewicz  – liczba miejsc ograniczona BRAK MIEJSC!
Prowadząca:
Katarzyna Wysoczarska – Polka, wiele lat mieszkająca w Republice Południowej Afryki, chętnie podzieli się z uczestnikami swoją znajomością języka angielskiego oraz ciekawymi opowieściami z dalekiego afrykańskiego kraju.


>> KAWIARENKA Z JĘZYKA ARABSKIEGO – nauka od podstaw! BRAK MIEJSC!
piątki – godz. 17.00-18.00 – sala konf.
następne zajęcia
: 26 maja

UWAGA! Bardzo ważna informacja: Kawiarenka będzie wyjątkowo prowadzona jako nauka od podstaw, a głównym językiem, w jakim będzie przeprowadzana, to język angielski. Wskazane jest, by osoby, które chcą się zapisać na tę kawiarenkę, posiadały znajomość jęz. angielskiego (lub ew. francuskiego) przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Prowadzący będzie miał wsparcie w osobie znającej język polski i angielski, która postara się pomóc w nauce osobom nie znającym angielskiego.

informacje: Kasia Tomaszewicz – liczba miejsc ograniczona
Prowadzący: Hakim Hafsi – ma 29 lat i pochodzi z Algierii. Chce się dzielić wiedzą o swoim języku, ale nie jest z wykształcenia nauczycielem – ukończył studia na kierunku ekonomicznym. Wiele podróżował. W Polsce mieszka od 5 lat, pracuje na stanowisku menadżera ds. jakości we francuskiej firmie. Zna się na bezpieczeństwie stron internetowych, w wolnym czasie lubi podróżować i chodzić na długie spacery. Zna, prócz języka arabskiego, angielski, francuski i w niewielkim stopniu – polski.


Zapraszamy również na
Café français – spotkania z językiem francuskim w Planecie 11!
najbliższe spotkanie:
piątek – 26 maja 2017, godz. 17.30
szczegółowe informacje: [link]

oraz

DOLCE VITA – spotkania miłośników kultury i języka włoskiego
najbliższe spotkanie: sobota – 27 maja 2017, godz. 11.30
szczegółowe informacje: [link]


Czym są Kawiarenki Językowe w Planecie 11?
Planetarne kawiarenki to zajęcia językowe, które opierają się na konwersacjach przeprowadzanych w językach obcych. Uczestnicy rozmawiają na różne tematy, przeważnie ustalone wcześniej przez prowadzącego, dzięki czemu szlifują swoją znajomość języka i przełamują ewentualny lęk związany z mówieniem w obcym języku. Osoby, które chcą uczęszczać na zajęcia, powinny mieć dany język opanowany – przynajmniej w stopniu podstawowym/komunikatywnym.
W wyjątkowych sytuacjach, gdy mamy do czynienia z językiem egzotycznym (np. japoński), zajęcia mogą przyjąć formę nauki języka od podstaw.

Udział w kawiarenkach jest darmowy! 🙂 Obowiązują ZAPISY na kawiarenki!
Liczba miejsc jest ograniczona (maks. około 15 osób w grupie). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu – w ustalony dzień tygodnia. Trwają ok. 60 min.


INFORMACJE:

  • mailowe: Kasia Tomaszewicz
  • telefoniczne: (89) 535 44 88
  • lub na miejscu w Planecie 11

kawiarenki

Poszukujemy wolontariuszy chętnych do poprowadzenia Kawiarenek Językowych w Planecie 11! 
Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby poprowadzić zajęcia z takich języków, jak np. ~ jęz. angielski, ~ jęz. niemiecki, ~ jęz. hiszpański, ~ jęz. rosyjski, ~ jęz. francuski , ale także z języków bardziej egzotycznych, np. ~ jęz. japoński, ~ jęz. koreański i inne 🙂

Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć prosimy o kontakt: Kasia Tomaszewicz