Kilka pytań do… Margaret

Kilka pytań do… wraca 🙂 Tym razem krótko i kobieco 🙂 Przed nami…

Margaret – jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia. Z wykształcenia projektantka mody. Od debiutu w 2013 wciąż zaskakuje i zdobywa uznanie słuchaczy i krytyków. Laureatka nagród takich jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki.

Jakie książki Pani woli? Fantastyczne, czy te osadzone mocno w naszej rzeczywistości?

Czytam dużo beletrystyki ale ostatnio zaczęłam czytać dużo na tematy duchowe/psychologiczne oraz, co jest nowością w mojej przygodzie czytelniczej – trochę poezji.

Jaki miała Pani stosunek do lektur szkolnych?

Stosunek dość frywolny. Myślę, że niektóre lektury były niedopasowane do wieku. Jako nastolatka nie byłam jeszcze gotowa na niektóre pozycje, a najważniejsze jest zarażenie dziecka czytaniem – ono z wiekiem będzie samo poszukiwało. Tak w tym roku przeczytałam “Mistrza i Małgorzatę” i w końcu zrozumiałam, o co chodziło. Dzięki mojej mamie lekturami niezrozumiałymi wtedy dla mnie się nie zraziłam, bo wiedziałam, że są książki, które wręcz pochłaniam. Czytanie kojarzyło mi się dobrze, dlatego czytam nadal.

Czy jeśli Pani czyta, to czy musi być pełen spokój, czy nie przeszkadza Pani np. sąsiad orający ścianę wiertarką?

Czytam w rożnych warunkach… idealnie byłoby mieć wygodne łózko i ciszę, ale umiem i czytam w miejscach bardziej ekstremalnych.

Czy jest Pani za nowinkami technicznymi? Audiobookami, e-bookami?

Nie lubię e-booków, choć rozumiem ich fenomen. Ja uwielbiam czytać i czuć papier pod palcami.

 

Pytanie: Jeden z rozmówców w poprzednim sezonie również był fanem książek na temat duchowości. Kto to był?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: dariusz.materna@planeta11.pl , wśród prawidłowych 27.04 rozlosujemy dwie wejściówki do klubu Nowy Andergrant 

 

Może Ci się również spodoba