UP THE IRONS! – spotkanie autorskie

30 maja o godz. 17:00 w Planecie 11 odbędzie się spotkanie autorskie wokół książki Iron Tales. Literacka składanka w hołdzie Iron Maiden.

W spotkaniu autorskim wezmą udział: Kacper Kotulak – pomysłodawca Iron Tales, literackiej składanki w hołdzie Iron Maiden, Adam Froń oraz Krzysztof Azarewicz.

Spotkanie z ludźmi, którzy słuchając muzyki myślą “super, ale zrobiłbym z tego lepszą historię” 🙂

Dołącz do wydarzenia na FB >>>

 

Tak we wstępie, o zbiorze pisze Krzysztof Azerewicz:

“Opowiadania przedstawione w Iron Tales to zapiski z podróży w odległe wymiary świata Iron Maiden. To istny kalejdoskop ukazujący jego wielobarwność. Niektóre utwory stanowią próbę wiernego odzwierciedlenia liryk zespołu. W innych muzyka Maiden jest jakbym tłem dla narracji – sączy się w lokalu, w którym siedzą bohaterowie, albo rozlega się jako sygnał w telefonie. Jeszcze inne inspirowane są okładkami albumów, zaś kolejne to luźne wariacje na temat tytułu piosenek. Każde opowiadanie interpretuje i pogłębia motyw, na którym się opiera i aż prosi się o tworzenie prequeli i sequeli, o dalsze rozwijanie historii, o coraz bardziej szczegółowe nakreślenie osobowości bohaterów w kolejnych tomach. Twórcy Iron Tales zapraszają Czytelnika do labiryntu wyobraźni, z którego nie ma wyjścia. Kiedy raz wkroczymy do świata Iron Maiden, już nigdy nie będziemy tacy, jak przedtem. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Czytelnikowi pełnej przygód podróży”.

Kilka fotek z wczorajszego spotkania z muzyką Iron Maiden w tle:)

 

Może Ci się również spodoba