Wernisaż wystawy “Razem wzięci wszyscy święci”

Zapraszamy do obejrzenia wystawy “Razem wzięci wszyscy święci” autorstwa Adama Skrzypkowskiego.

Uwaga, uwaga przypominamy i serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy oraz premierę książki “RAZEM WZIĘCI WSZYSCY ŚWIĘCI”! już jutro🏃‍♂️🏃‍♂️👍 14.10.2017 (sobota), godz. 12.00 w Planecie11!😁🙂Spotkanie z autorem Adamem Skrzypkowskim SOBIEPANEM
 
“Na zapoznanie się z Wami będzie czekało dwudziestu jeden bohaterów.
Każdy inny, niepowtarzalny, skory do interakcji i skupienia na sobie uwagi. Nie trzeba się jednak ich bać.
W warunkach “laboratoryjnych” nie gryzą oraz nie sprawiają nieprzyjemności. Wręcz odwrotnie – da się w nich polubić pierwiastek znajomego spoufalenia i rubaszności…”
 
 

Nick: SOBIEPAN
Wiek: 28
Wykształcenie: Administratywista, Kryminolog
Miejsce pochodzenia: Olsztyn
Wzrost: 180 cm
Hobby: motoryzacja, literatura, komiks, gotowanie, kultura hiszpańska, kino, podróże, psy

“Mój debiutancki album “RAZEM WZIĘCI WSZYSCY ŚWIĘCI” to dwadzieścia jeden historii graficznych opowiadających o ludzkich niedoskonałościach.
Dwudziestu jeden bohaterów, którzy przeżywają swego rodzaju dyskomfort fizyczny bądź też psychiczny, ale brakuje im siły sprawczej by tę formę niemocy przełamać i w konsekwencji usilnie starają się “pływać w kałużach”.
Jednostki głodne glutaminianu sodu, zysku, miłości, a czasem nawet zemsty.
Ten stan rodzi wiele niecodziennych sytuacji, które mogą wydarzyć się w Polsce, ale równie dobrze w innych geolokalizacjach.
Zachęcam do zapoznania się z tym wachlarzem (wbrew pozorom) barwnych postaci, które być może właśnie mijamy na chodnikach, w kolejce do kasy lub w samochodach, tudzież środkach komunikacji masowej przemieszczając się na przykład z domu do pracy.
Przyjemnego czytania i oglądania,

SOBIEPAN

termin wystawy: 9.10 – 31.10.2017

Może Ci się również spodoba